Szkolenia Pierwszej Pomocy Medycznej

SZKOLENIA BHP i PPOŻ » Szkolenia Pierwszej Pomocy Medycznej

  • szkoleniapierwszapomocmedycznakalisz
    szkoleniapierwszapomocmedycznakalisz

Prowadzimy seminaria i szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy Medycznej dostosowane do rodzaju działalnosci prowadzonej przez naszych klientów. Gwarancją jakości jest nasz personel: ratownicy medyczni pracujący na rzecz Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, a także Uczelni Medycznych. Nasze kwalifikacje oparte są równiez na uprawnieniach ratownika (Kwalifikowana Pierwsza Pomoc) oraz doświadczeniu w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zapewnienie przez pracodawcę szkoleń z zakresu Pierwszej Pomocy Medycznej jest usankcjonowane  art. 207§ 1 pkt 3a oraz art. 209§ 1 pkt 1 i 2a kodeksu pracy, który stanowi, że pracodawca ma wyznaczyćpracowników do udzielania pierwszej pomocy, a dokonując tegomusi zapewnić im szkolenia z tego zakresu.

Szkolenia prowadzimy we własnej sali szkoleniowej jak i w siedzibie Państwa firm, niezależnie infrastruktury technicznej.

Pierwsza Pomoc Medyczna i wiedza po ukończeniu naszych kursów staje sie przydatna w życiu codziennym, a motywacja do ratowania życia ludzkiego wzrasta gdy dotyczy to nam najbliższych osób.

Wychodząc z założenia, że najważniejsze jest życie i zdrowie ludzkie jesteśmy otwarci na negocjacje.

Copyright © 2013 EKSPERT. All rights reserved. | CMS by Quick.Cms